מיקום וסביבה

פרויקט כרמי אדרת אשקלון הינו מתחם מגורים פינתי בחלקה הצפוני של שכונת "עיר היין אשקלון", שרוקמת עור וגידים בימים אלו. הפרויקט כולל 144 יח"ד, בני 9 קומות שבנייתם ממוקמת בסביבת מגורים אורבנית לצד פארקים ירוקים ואתרים ארכיאולוגיים.

עיר היין מוקמת על שטח עצום של כ-4000 דונמים, מתוכם 150 דונמים של שדרות ירוקות לאורכה ורוחבה של השכונה ועוד 450 דונמים של פארק מטופח לרווחת התושבים.

מיקום הפרויקט מאפשר גישה נוחה למקומות שונים בשכונה וגישה לצירי תנועה מרכזיים ותחבורה ציבורית כמו תחנת הרכבת שנבנית לצד השכונה. בסמוך למתחם הבניינים ממוקמים מוסדות חינוך לכלל הגילאים, שטחי מסחר ו"פארק היין", שנמצא במרחק הליכה של מספר דקות בלבד.

מדובר בשכונה חדשה שנבנית על גבי פיתוח של תשתיות חדישות ותכנון מתחמים ציבוריים לשירות התושבים הכוללים שטחים ירוקים, גני שעשועים, מסלולי הליכה ואופנים, קניונים, מרכזי קניות ומתחמי בילוי. מגורים בשכונה מאפשרים לתושבים להנות מאיכות חיים גבוהה ומגוון פעילויות פנאי.

מה בסביבה
דירות מרווחות ותכנון אדריכלי אלגנטי

בפרויקט כרמי אדרת באשקלון חשים בבירור כי הושקעה מחשבה אדריכלית רבה ביצירת חללים אלגנטיים, מרווחים ופרקטיים עבור הרוכשים. כבר בכניסה ניתן להנות מלובי בעיצוב עדכני ומועדון דיירים מאובזר ורחב המתפרש על שטח של כ-50 מ"ר. 

תמהיל הדירות אף הוא מגוון וכולל דירות מגורים מרווחות בנות 3,4,5 חדרים עם מרפסות שמש, דירות גן ופנטהאוזים. בכל דירה בפרויקט זה ניתן לראות כי העיצוב הוא עדכני, המפרט עשיר ואיכותי ונבחרו עבורו מיטב המותגים הטובים ביותר המקנים לרוכשים איכות חיים מרבית. 

גלרייה

slidec
slideb
slidea
slider1
*התמונות להמחשה בלבד
הפרוייקט הקודם
לפרוייקטים נוספים
הפרוייקט הבא

    הדרך לבית מתחילה אצלנו

    להתייעצות וקבלת מידע נוסף על הפרויקטים השונים, אנא השאירו פרטים כאן    הטופס נשלח בהצלחה! נחזור אליכם בהקדם

    ...
    דילוג לתוכן