מסחר אצטדיון חדרה

מיקום וסביבה

 

בצמוד לאצטדיון חדרה תקים חברת סלעית מבנה מסחרי על שטח של 10 אלף מ"ר. מדובר על מתחם בעל נגישות גבוהה, צמוד לתחנת רכבת ולצירי תחבורה ראשיים כמו כביש 65 וכביש 6 במרחק של 7 דקות נסיעה. כמו כן, יוקם במתחם אזור חניה חופשית הכולל 1500 יחידות חניה.

מה בסביבה

 

 

גלרייה

*התמונות להמחשה בלבד

  הדרך לבית מתחילה אצלנו

  להתייעצות וקבלת מידע נוסף על הפרויקטים השונים, אנא השאירו פרטים כאן  הטופס נשלח בהצלחה! נחזור אליכם בהקדם

  ...

  אגן האיילות – גבעת זאב

  מיקום וסביבה

  שכונת אגן האיילות בגבעת זאב הינה שכונת מגורים יוקרתית עבור הציבור הדתי – חרדי. שכונה זו נמצאת בחלקה הצפוני של ירושלים ומאכלסת כיום כ-5000 משפחות. בשכונה איכות חיים גבוהה, סביבה קהילתית מלוכדת, שירותים קהילתיים קרובים, מרכז מסחרי גדול הכולל סופר מרקט, בתי כנסת שפזורים ברחבי השכונה, בתי ספר וגני ילדים ברמה גבוהה, מעונות יום ומקוואות טהרה.

  השכונה מחוברת לציר תנועה מרכזי המגיע מכביש 443 ויש לה נגישות גבוהה לעיר ירושלים, אליה ניתן להגיע תוך 15 דקות בלבד בנסיעה ברכב.

  מה בסביבה
  צמודי קרקע יוקרתיים באגן האיילות

   

  באגן האיילות גבעת זאב מתוכננת להבנות על חטיבת קרקע של 26 דונם, 98 בתים צמודי קרקע בחלוקה של 260 מ"ר לכל בית. פיתוח הפרויקט יתבצע בקצה השכונה ויבנה במתכונת של רחובות הולנדיים במתחם פרטי ללא מעבר לשכונות הסמוכות. המפרט האדריכלי המתוכנן הוא מפרט פרימיום גבוה ועשיר והפיתוח הסביבתי יוקרתי ונוח.

  גלרייה

  *התמונות להמחשה בלבד

   הדרך לבית מתחילה אצלנו

   להתייעצות וקבלת מידע נוסף על הפרויקטים השונים, אנא השאירו פרטים כאן   הטופס נשלח בהצלחה! נחזור אליכם בהקדם

   ...

   גבעת המטוס

   מיקום וסביבה

   שכונת גבעת המטוס בירושלים בנויה על גבעה בגובה 813 מטרים מעל פני הים. השכונה שנבנית בגבעה מכילה בתוכה מספר אתרים ארכיאולוגיים מתקופת בית שני והם חלק מתכנית שימור המקום והם מוסיפים מאוד לייחודיות של השכונה. 

   השכונה שללא ספק הולכת להיות אחת השכונות היפות ביותר בעיר הבירה תציע לתושביה מבני קהילה ומסחר, פארק ירוק בסמוך לשכונה, תשתיות משופרות עם נתיבי תחבורה שיאפשרו נגישות מלאה ונוחה למרכז העיר.

   מה בסביבה
   מגוון אפשרויות מגורים בגבעת המטוס בירושלים

   בפרויקט גבעת המטוס ירושלים מתוכננות להיבנות 342 יחידות דיור בשלושה מתחמים סמוכים. שליש מתוכן ישווקו במסגרת התכנית "מחיר מופחת" של משרד השיכון. תכנית זו תאפשר לזכאים להנות ממגורים בשכונה איכותית ועם תמהיל דירות מאוד מגוון הכולל 3,4,5 חדרים, דירות גן ופנטהאוזים. 

   מתחם המגורים שעתיד להיבנות תוכנן בקפידה עם ירידה לפרטים הקטנים ביותר ותכנון אדריכלי מותאם לצרכים של משפחות. הרוכשים בפרויקט יוכלו להנות מעיצוב משובח ועדכני ומדירות מרווחות עם נוף ירושלמי ייחודי.

   גלרייה

   *התמונות להמחשה בלבד

    הדרך לבית מתחילה אצלנו

    להתייעצות וקבלת מידע נוסף על הפרויקטים השונים, אנא השאירו פרטים כאן    הטופס נשלח בהצלחה! נחזור אליכם בהקדם

    ...
    דילוג לתוכן