...
...
קטגוריות
Uncategorized

אפשרויות המימון המשפיעות על הביקושים לרכישת דירות בישראל

בשנים האחרונות אנו רואים כי הביקוש לרכישת דירות רק עולה וכל זאת על אף מחירי הדירות שנמצאים בעלייה מתמדת. אנשים מחפשים דירות להשקעה או למגורים והדבר מתאפשר הודות לאפשרויות המימון שהופכות את הרכישה לדבר שניתן ליישם בפועל.

מה היה בעבר? איך היו מממנים רכישה של דירה?

בעבר רכישה של דירה הייתה מתאפשרת לפי סכום הכסף שהיה לך. היית צריך להביא שיעור הון עצמי מסוים ולהשלים עם משכנתא לכמות מסוימת של שנים עד שהיית מגיע לסכום רכישת הדירה. כיום אופציות המימון וחלוקת התשלומים נוחה בהרבה. אדם שמעוניין ברכישת דירה יכול לבחור באחת האופציות שמתאימה עבורו.

איך פתרון מימון יכול לעזור לכם לקחת משכנתא?

פתרונות המימון של היום עוזרות לאנשים להגיע להון העצמי שחסר להם על מנת לקחת משכנתא לדירה. גם אם חסכתם סכום כסף נמוך יחסית שלא מגיע להון העצמי של לקיחת משכנתא, עדיין תוכלו לבצע השלמה בעזרת מקור מימון אחד או שניים ולהגיע לכך.

לא רק הבנקים, גם גופים פרטיים וחברות ביטוח

אם בעבר רק הבנקים היו נותנים אפשרות מימון לרכישת דירה, הרי שכיום, גם גופים פרטיים וחברות ביטוח יכולות לעזור לכם להשלים את ההון העצמי לצורך לקיחת משכנתא. האפשרות ללקיחת מימון חיצוני מבטיחה לזוגות צעירים שמעוניינים ברכישת דירה לבצע רכישה מבלי לחכות זמן מה על מנת לחסוך. אנשים רבים מעדיפים את האפשרות הזו מהסיבה שהם מעדיפים לשלם את כספי החזר המימון והחזר המשכנתא במקום לשלם דמי שכירות. לאחר שהם עושים את התהליך הזה ומסיימים את התשלומים, הם יכולים לדעת כי יש להם נכס שלהם.

לרכוש דירה חדשה מקבלן או דירה ישנה?

בזכות אפשרויות המימון הרחבות, כל אחד יכול לרכוש כיום דירה חדשה מקבלן. יותר מכך, ברוב הפעמים דירה חדשה תעלה לכם פחות מדירה ישנה שיש להשקיע בה גם שיפוץ של הנכס. קבלנים רבים מציעים מגוון רחב של פרויקטים עם אפשרויות מגורים מצוינות העומדות בסטנדרטיים המודרניים של היום. מי שמעוניין לגור במקום שמאפשר לו חווית מגורים, כדאי לו לבדוק את הפרויקטים החדשים שמוצעים כיום.

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן