...
...
אודותינו

חברת סלעית, הינה חברה יזמית הפועלת בתחומי הנדל"ן למגורים, נדל"ן מסחרי והשקעות מניבות. החברה פעילה בתחום כ-12 שנים בבעלותו של שייקה נפחא ובאמתחתה עשרות פרויקטים איכותיים שנחלו הצלחה רבה.

אנו בסלעית שמים את כל תשומת הלב על לקוחותינו ולכן אנו לא מתפשרים בכל הנוגע לאיכות הבנייה, חומרי הגלם ובעלי המקצוע. כל אלו נבחרים תוך הקפדה על ערכי המקצועיות והמצוינות הנראים היטב בשלבי התכנון והביצוע.

חברתנו הינה חברה דינאמית, מתפתחת ופועלת במספר זירות נדל"ן אסטרטגיות המאפשרות ללקוחות שלנו להנות ממגוון רחב של עסקאות איכותיות ומניבות. אנו יוזמים פרויקטים של מחיר למשתכן, כמו כן, אנו יוזמים רכישת קרקעות חקלאיות ברות שינוי ייעוד ואנו מוכרים קרקעות במצב מתקדם בשילוב הסכמי קומבינציה עם הרוכשים. 

מוניטין החברה הולך לפניה וזאת בזכות השירות האישי מהרגע הראשון ועד סיום הליווי, עמידה בלוחות הזמנים בהתאם לדרישות הלקוח ומתן פתרונות מהירים ומהימנים ההופכים את ההשקעה שלכם לבית שחלמתם עליו. 

פועלת משנת

שנות פעילות

0

בתכנון

כ- 0

יח"ד ושטחי מסחר

כיום

0

יח"ד ושטחי מסחר

פועלת משנת

0

פרויקטים שבוצעו

0
יח"ד ושטחי מסחר

בתכנון

כ- 0
יח"ד ושטחי מסחר

שנות פעילות

0

אנחנו כאן לעשות הכל כדי שלכם יהיה בית.

אני רוצה שאנשים יקבלו יותר ממה שיש להם עכשיו. אני רוצה לתת להם שירות יוצא דופן וללוות אותם בביטחון ובשקיפות מלאה בתהליך, מהחוזה ועד המפתח.

...

חזון סלעית

החזון שעומד לנגד עיננו כחברה מובילה בתחום הוא לשפר לאנשים רבים את איכות החיים על ידי שדרוג חוויית המגורים ורכישת נכס שיהווה עבורם את הבית שתמיד חלמו עליו.

כדי להגשים חזון זה אנו דואגים ליזום פרויקטים איכותיים ברמה גבוהה מאוד וכל זאת תוך טיפול הגון ומסור המקנה ללקוחות שלנו בטחון ושקט נפשי לאורך כל התהליך של סגירת החוזה ועד קבלת המפתח. 

כחלק מהגשמת החזון חרטנו על דגלנו ארבע ערכי יסוד חשובים: יושר, אמינות, איכות ומקצועיות. ארבעת הערכים הללו הולכים איתנו לאורך כל הדרך והלקוחות שלנו מרגישים זאת במתן השירות האישי, בעמידה בלוחות הזמנים וביכולות התכנון והביצוע המרשימות.

    הדרך לבית מתחילה אצלנו

    להתייעצות וקבלת מידע נוסף על הפרויקטים השונים, אנא השאירו פרטים כאן    הטופס נשלח בהצלחה! נחזור אליכם בהקדם

    ...
    דילוג לתוכן